Skip links
Inhoud

Winnaars ambachtelijke vakwedstrijden

Algemeen kampioenen

Algemeen Jongeren  Kampioen

Gerrit Jan van de Weg

Oosterwolde

Algemeen Nederlands Kampioen

Dennis van Dun

Waalwijk

 

Rubriek

 

Provincie kampioen Groningen

Henk Boersma

Grijpskerk

Provincie kampioen Friesland

Lieuwe Weidenaar

Dokkum

Provincie kampioen Drenthe

Jacob Kempenaar

Oosterhesselen

Provincie kampioen Overijsel

Rein Hofman

Diepenheim

Provincie kampioen Gelderland

J. Buurman

Twello

Provincie kampioen Utrecht

Hans en Esther de Goeij

Vianen

Provincie kampioen Noord-Holland

Laus Klaver

Noord-Scharwoude

Provincie kampioen Zuid-Holland

Loek van Vliet

Alphen a/d Rijn

Provincie kampioen Zeeland

Bram de Waard

Yerseke

Provincie kampioen Noord-Brabant

Dennis van Dun

Waalwijk

Provincie kampioen Limburg

Erik Pinckaers

Eijsden

Rubriekskampioenen Junioren

A1

Gedroogde en/of gerookte rauwe vleeswaren

Gijs Meenink

Diepenheim

A2

Gekookte, gegrilde en/of gebraden vleeswaren

Mischa Kamerling

Bodegraven

A3

Gekookte worstsoorten

Max Verhappen

Best

A4

Rookworst

Gijs Meenink

Diepenheim

A5

Verduurzaamde worstsoorten

Gijs Meenink

Diepenheim

A6

Leverworst- en bloedworstsoorten

Carst-Jan van de Wetering

Wanneperveen

A7

Grillproduct

Mark Ratman

Borne

A8

Specialiteiten en paté's

Mathijs Lievestro

Nijmegen

B2

Snacks

Mischa Kamerling

Bodegraven

B3

Salades

Tim Wessels

Soest

B4

Ovenschotels, maaltijden en maaltijdcomponenten

Angelina Lambers

Hardenberg

Rubriekskampioenen Senioren

A1

Gedroogde en/of gerookte rauwe vleeswaren

Nard Vermeer

Tilburg

A2

Gekookte, gegrilde en/of gebraden vleeswaren

Dennis van Dun

Waalwijk

A3

Gekookte worstsoorten

D. Burggraaf

Culemborg

A3P

Paardenworst / Chris de Keijzer bokaal

D. Wever

Schagen

 

 

 

A4

Rookworst

William Knobbout

Buren

A5

Verduurzaamde worstsoorten

D. Burggraaf

Culemborg

 

 

 

A6

Leverworst- en bloedworstsoorten

H. C. M. Huiskes

Rijssen

A7

Grillproduct

Peter Tap

Ameide

A8

Specialiteiten en paté's

E. Pinkaers

Eijsden

 

Rubriek

 

B1

Soepen

R. Mulder

Staphorst

B2

Snacks

Laura de Kinkelder

Arnhem

B3

Salades

Dennis van Dun

Waalwijk

B4

Ovenschotels, maaltijden en maaltijdcomponenten

W. Den Ouden

Helvoirt

C

Vlees Innovatie prijs

Theo Beerens

Eindhoven






Snelkoppelingen